Interviews

به راستی در فرهنگ ایرانی گیم خیلی جدی نیست و شاید مورد تمسخر بقیه قرار بگیرند ولی در خارج از کشور گیم به عنوان یک شغل تلقی میشود و برخی به عنوان یک پیشه این کار را انجام میدهند. اگر در ایران هم بحث بازی ها جدی پیگیری شود می تواند تاثیرات زیادی در کسب مقام های جهانی داشته باشد و به واسطه این مقام ها اسپانسر های زیادی جذب میشوند و به نفع کشور و خود گیمرها است.

به سراغ کیارش شکوهی نماینده ایران در مسابقات جهانی IGL که توسط مکعب به صورت آنلاین برگزار می‌شود رفتیم تا نظراتش را در مورد مسابقات پیش رو جویا شویم٬ با ما همراه شوید تا از کیارش شکوهی بیشتر بدانیم:

با توجه به برگزاری مرحله دوم لیگ با نام جام رمضان با محمد قوامی قهرمان مرحله اول لیگ هم کلام شدیم تا بیشتر راجع به او و شرایطش برای مسابقات پیش رو بدانیم.

امیرحسین احمدی بدون شک یکی از بهترین پلیر‌های رشته PES ایران در چند سال گذشته بوده است. او تقریبا دو ماه پیش توانست در مسابقات مکعب 4 در برج میلاد تهران به همراه برادرش سینا احمدی به فینال رقابت‌های رشته PES2015 برسد و آن جا با پشت سر گذاشتن برادرش به عنوان نفر اول انتخاب شود.

  • با سلام خدمت شما و تشکر در خصوص میزبانی خوب برج میلاد تهران از نخستین دوره لیگ بازی های رایانه ای ایران – مسابقات مکعب 4 نظر خود درباره برگزاری این مسابقات در برج میلاد را بفرمایید.
  • ................

سال گذشته وقتی Ufenok77 پا به مسابقات ESWC گذاشت همه انتظار دیدن یک پدیده را می‌کشیدند. یک پدیده که شاید بتواند از دور گروهی خود صعود کند اما این پسر ۱۶ ساله توانست با حذف کردن یوژیک٬ Kekenho (هم تیمی قهرمان پارسال) و آزورا در مرحله حذفی و قرار گرفتن در مرحله پایانی مقابل قهرمان همان سال فرانسه شگفتی را به اوج رساند. 

یوژیک که سال‌های زیادی نیست که پا به این عرصه گذاشته است در همین مدت زمان‌ کم توانسته نامی میان پلیر‌های فیفا برای خود دست و پا کند. او نفر اول کشور اوکراین٬ قهرمان اروپا در سال ۲۰۱۱ و قهرمان WCG اوکراین برای ۳ سال است. با او هم کلام شدیم تا از شرایطش ۲ ماه مانده مسابقات ESWC با خبر شویم. شاید او امسال هم حریف یکی از نمایندگان ایران شود. 

مدتی است که از خبر ساخت فیلم Assassin's Creed به نام The Piece Of Eaden می‌گذرد و شایعات زیادی در مورد آن که تهیه کننده مشهور این فیلم به نام Michael Fassbender با مسئولان یوبیسافت به مشکل خورده شنیده می‌شود. با این حال او در مصاحبه با Ign همه چیز را رد می‌کند: می‌دانم. من عاشق این شایعات هستم.

با سلام خدمت شما دوستان علی‌الخصوص گیمرهای عزیز.

۱- تغییری که از امروز ۵شنبه٬ ۲۶ تیر‌ماه در گرافیک سایت می‌بینید قرار بود مدت‌ها پیش اتفاق بیفتد اما با پشت گوش انداختن‌های زیاد که همراه با ابروش را درست کن‌ و چشمش را کور کن بود٬ بالاخره اتفاق افتاد. ما دستی به سر و روی سایت کشیدیم که پس از این با امکانات بیشتر در خدمت شما باشیم.

2-...

صفحه‌ها