Latest News ESWC

مراسم پایانی سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران روز پنجشنبه 23 شهریورماه در مراسم باشکوهی و با حضور تعداد زیادی از علاقه‌مندان حوزه بازی در برج میلاد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در این مراسم فینال رشته‌های فیفا و کوییز آو کینگز در حضور بینندگان برگزار شد که فینال مسابقه فیفا به صورت زنده از شبکه سوم سیما با گزارش مزدک میرزایی و محمدرضا احمدی پخش شد. این نخستین بار است که مسابقه یک بازی رایانه‌ای از صدا و سیما به صورت زنده روی آنتن می‌رود.

همچنین در این مراسم جایزه نفرات برتر رشته‌های PES، کانتر استرایک و کلش رویال اهدا شد.

طرفدارانی جدی و متعصبی دارد، باعث فخر ایران در بازی‌های رایانه‌ای در سطح جهان است و به اعتقاد برخی از گیمرها از رقیب خود یعنی بازی PES، پیشرفته‌تر، تکنیکی‌تر و به فوتبال واقعی شبیه‌تر است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، اگرچه بازی فیفا 2017 دومین رشته پرطرفدار در سومین دوره مسابقات لیگ بازی‌های رایانه‌ای بود و ۲۰۹۸ نفر در دو کنسول اکس‌باکس و پلی استیشن ۴ برای رقابت در آن ثبت نام کردند ولی قطعا پرهیجان‌ترین رشته این دوره از مسابقات بوده است.

مدیرعامل شرکت مکعب نماینده جام جهانی ورزش‌های الکترونیکی ESWC در ایران، گفت: هدف از برگزاری لیگ بازی‌های رایانه‌ای که طرح آن از سوی مکعب به بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای پیشنهاد شد و اکنون شاهد برگزاری سومین دور این بازی ها در برج میلاد هستیم، تحت پوشش قرار دادن هرچه بیشتر بازیکنان ایرانی این بازی‌ها در یک بازه طولانی‌تر است.

قهرمان سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای در رشته PES، با تشکر از زحمات دست اندرکاران برگزاری این دوره از مسابقات تاکید کرد: هدف نهایی‌ام، قهرمانی در مسابقات بین‌المللی در رشته PES است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، رضا نوبخت در دیدار فینال مسابقات موفق شد در پایان 120 دقیقه تلاش با نتیجه 2 بر 1 حریف سرسخت خود را شکست داده و به عنوان قهرمان ایران در رشته PES معرفی شود.
او گفت: از سال 2015 به صورت حرفه‌ای به بازی PES مشغول هستم و در لیگ دوم بازی‌های رایانه‌ای، به همراه هم تیمی‌‌ام مقام دوم و سوم مسابقات PES را کسب کردیم.

قهرمان ایران در رشته PES 2017 در سال 1396 امروز چهارشنبه همزمان با روز دهم لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مشخص شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، فینال مسابقات PES سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای امروز 22 شهریورماه با حضور محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، حسن کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و علی درویش‌پور مدیرعامل برج میلاد برگزار شد.

مراسم اختتامیه سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای، روز پنج‌شنبه 23 شهریورماه در مجموعه برج میلاد برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مسابقه فینال رشته‌های فیفا و بازی ایرانی Quiz of Kings در مراسم اختتامیه برگزار شده و قهرمانان ایران در این رشته‌ها معرفی خواهند شد.
همچنین قهرمان مسابقات کلش رویال که پیشتر معلوم شده و تیم قهرمان مسابقات Counter Strike: Global Offensive و همچنین قهرمان رشته‌ی PES نیز روز چهارشنبه مشخص خواهد شد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز از سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای بازدید می‌کند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، محمد جواد آذری جهرمی امروز به همراه حسن کریمی قدوسی مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، از این مسابقات بازدید خوهند کرد.
در سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای، نزدیک به 7000 نفر زن و مرد در 5 رشته به رقابت پرداختند که در نتیجه این مسابقات به بزرگ‌ترین رقابت تاریخ کشور در حوزه بازی‌های رایانه‌ای بدل شده است.

مراسم اختتامیه سومین دوره لیگ بازی‌های رایانه‌ای، روز پنج‌شنبه 23 شهریورماه در مجموعه برج میلاد برگزار می‌شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مسابقه فینال رشته‌های فیفا و بازی ایرانی Quiz of Kings در مراسم اختتامیه برگزار شده و قهرمانان ایران در این رشته‌ها معرفی خواهند شد.
همچنین قهرمان مسابقات کلش رویال که پیشتر معلوم شده و تیم قهرمان مسابقات Counter Strike: Global Offensive نیز فردا مشخص خواهد شد. قهرمان رشته‌ی PES نیز تا روز چهارشنبه مشخص خواهد شد.

قهرمان ایرانی مسابقات جام جهانی ورزش‌های الکترونیکی 2014 در رشته فیفا، در حال رایزنی با چند تیم خارجی است تا که با یکی از آن‌ها برای مسابقات فیفا 2018 قرارداد بسته و به نخستین لژیونر ایرانی در بازی‌های رایانه‌ای تبدیل شود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، نوید برهانی با اعلام این خبر گفت: به همین دلیل امسال در مسابقات لیگ به صورت تمرینی شرکت کرده‌ام تا برای مسابقات بین‌المللی آماده شوم.
این گیمر 24 ساله اصفهانی گفت: در همه جای دنیا باشگاه‌های فوتبال به سراغ گیم آمده‌اند و بر روی آن سرمایه گذاری کرده‌اند، در کشور ما نیز باید چنین اتفاقی بیفتد.

سعید افسردیر قهرمان سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران در رشته Clash Royale شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مرحله نیمه‌نهایی و فینال رشته Clash Royale در سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران برگزار شد تا قهرمان این رقابت‌ها و نماینده ایران در جام جهانی ورزش‌های الکترونیکی پاریس ESWC مشخص شود.
در این دوره از مسابقات 483 نفر شرکت داشتند که شامل 31 زن و 452 مرد در رده‌های سنی و از نقاط مختلف کشور می‌شد.

صفحه‌ها