شرکت آسیا تک یکی از حامیان لیگ بازی های رایانه ای است.

کافه بازار

 

امسال شرکت اسیا تک یکی از حامیان لیگ بازی های رایانه ای است.

شرکت انتقال داده های آسیاتک – از مجموعه شرکتهای هولدینگ بزرگ عرش در سال 1382، به منظور ارائه خدمات نوین در صنعت IT، تأسیس و موفق به اخذ مجوزهای PAP وISDP  از وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات و مجوز IDC به شماره از مرکز ملی فضای مجازی، گردید.
این برند در سال 1394 جهت ارائه هرگونه خدمات ارتباطی و انتقال داده بر بستر شبکه و ارائه خدمات صوتی، تصویری، متنی، داده ای و انواع خدمات محتوایی و ارزش افزوده در چارچوب قوانین و مقررات جاری کشور موفق به دریافت مجوز FCP به شماره 16-94-100 از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات گردید. آسیاتک با راه اندازی WiFi عمومی، ایجاد اپراتورهای مجازی موبایل MVNO، تلویزیون اینترنتی IPTV و خدمات VOD با ایجاد بسترهای مناسب Xdsl، وایرلس و... همچنین اخذ مجوز ISDP، IDC، جذب نیروی متخصص، مشارکت با سازمان های بزرگ بین المللی و با ارائه سرویس هایی چون اینترنت پرسرعت، پهنای باند اختصاصی، شبکه های خصوصی مجازی و خدمات دیتاسنتر توانسته است خود را به عنوان یکی از اپراتورهای برتر صنعت IT کشور معرفی نماید.
در حال حاضر بیش از 1400 مرکز مخابراتی در شهرهای مختلف کشور، تحت پوشش شبکه دسترسی اختصاصی شرکت انتقال داده های آسیاتک با بیش از 1200000 پورت بوده و سرویس های متنوعی به اقشار مختلف جامعه و سازمان با توجه به شبکه گسترده و مویرگی فروش، ارائه می گردد.
همچنین شرکت آسیاتک با میزبانی بیشترین سرورهای پرترافیک کشور در دیتاسنتر خود، در راستای خودکفایی ارزی کشور و افزایش کیفیت سرعت دسترسی مشترکین به محتواها حرکت ملی و مهمی را آغاز نموده و بزرگترین تامین کننده محتوا در این حوزه می باشد.
آسیا تک در بخش تامین اینترنت این دوره از مسابقات، حامی لیگ بازی های رایانه ای است

دیدگاه جدیدی بگذارید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
کپچا
این امتحان ، برای تشخیص انسان از ماشین می باشد