کمپانی EA: نمی‌خواهیم Battlefield را به صورت سالانه عرضه کنیم

همانطور که می دانید عرضه عنوان Battlefield: Hardline تا سال 2015 به تاخیر افتاده است و به گفته EA یکی از دلایل این تصمیم اجتناب از عرضه سالانه سری Battlefield بوده. به تازگی آقای Patrick Soderlund نایب رئیس شرکت EA مصاحبه‌ای را در این زمینه انجام داده است. به گفته Patrick Soderlund شرکت EA قصد ندارد ماهیت عنوان Battlefield را به یک سری بازی سالانه تبدیل کند: «در مورد Battlefield من فکر میکنم نکته مهم این است که ما باید یک "محصول مناسب" را در "زمان مناسب" عرضه کنیم. اما این موضوع بدین معنی است که ما باید هر سال یک نسخه از Battlefield را عرضه کنیم؟ در برخی سالها ممکن است ما شاهد چنین اتفاقی باشیم و برخی سال‌ها نیز چنین چیزی ممکن نخواهد بود.»

ایشان ادامه داد: «به طور کلی ما نیازی نداریم که هر سال یک Battlefield داشته باشیم . در مورد Battlefield: Hardline نیز ما در ابتدا کیفیت را انتخاب کردیم که موجب تاخیر بازی شد و فکر میکنم این تصمیم ما باعث موفقیت پروژه Battlefield: Hardline شود.»

به طور کلی نمی توان به شرکت EA و شرکتهایی که عناوین خود را در جهت ارتقا کیفیت تاخیر می‌اندازند خرده گرفت . نکته قابل تامل در این زمینه این است که در گذشته EA برای عدم عرضه سالانه Battlefield فرانچایزی به نام Medal Of Honor را نیز در اختیار داشت و این دو فرانچایز را بصورت یک سال در میان عرضه می کرد اما در حال حاضر خبری از این فرانچایز نیست و حتی ادامه دادن Titanfall نیز هنوز قطعی نشده. به نظر میرسد EA بیش از هر چیز باید به دنبال یک عنوان شوتر مکمل برای عدم عرضه سالانه Battlefield باشد.

 

منبع: pardisgame.net

دیدگاه جدیدی بگذارید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
کپچا
این امتحان ، برای تشخیص انسان از ماشین می باشد