مصاحبه با محمد قوامی قهرمان FIFA در نخستین مرحله لیگ بازی های رایانه ای ایران - مسابقات مکعب 4

محمد قوامی کسی است که با پشت سر گذاشتن حریف‌های قدرتمندی مثل استوار کرمانی و کمپانی توانست به قهرمانی اولین مرحله از "لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران – مسابقات مکعب 4" دست پیدا کند. با توجه برگزاری مرحله دوم لیگ با نام جام رمضان با محمد عزیز هم کلام شدیم تا بیشتر راجع به او و شرایطش برای مسابقات پیش رو بدانیم :

 

 

معرفی

محمد قوامی هستم. 17 ساله از شهر اهواز. متولد اهوازم ولی در اصفهان بزرگ شدم و در حاضر هم ساکن اهواز هستم. برای همین در تیم FG از اصفهان حضور دارم.

 

اولین فینال زندگی‌ام را تجربه می‌کردم

مرحله اول مسابقات در مکعب 4 اولین فینال زندگی من در مسابقات رسمی بود چرا که امسال تازه سال دوم حضور من در مسابقات رسمی فیفا بود. در این مدت تمام تمرکز و تمرین من بر روی کنسول PS4 بوده که خدا رو شکر از همین کنسول هم توانستم قهرمان مسابقات دور اول شوم.

 

مسابقات مکعب خیلی خوب بود

مسابقات قبلی مکعب خیلی خوب بود و فقط روز اول مسابقات با کمی بی‌برنامگی همراه شد که خدا رو شکر در روزهای بعدی مسابقات هم از آن خبری نبود.همه چیز تا روز آخر عالی بود.

 

 

دو باخت به آرش خامنه ای

در دور قبلی مسابقات بازی‌های سختی داشتم که شاید سخت‌ترین آن بازی با آرش خامنه‌ای در دور گروهی 32 نفر پایانی بود. آرش 2 سهمیه در گروه داشت که من هر دو بازی‌ام را مقابل او باختم. من واقعا دوست داشتم با آرش خامنه ای در دور حذفی بازی کنم چون می خواستم انتقام باخت دور گروهی را از آرش بگیرم و اصلا ترسی از رویارویی با او نداشتم. با این حال در دور حذفی محمدرضا استوار کرمانی رقیب سرسختی بود که به پست من خورد که خدا رو شکر توانستم او را شکست دهم.

 

از هم تیمی‌هایم تشکر می‌کنم

در آخر می‌خواهم از تمام بچه‌های تیمم تشکر کنم. علی‌رغم تمرین کمی که داشتم در دو هفته پایانی تمرین خوبی با بچه‌های تیم پشت سر گذاشتیم که خیلی به کمک من آمد. مرتضی منتظرالظهور رهبر و مربی تیم برای من خیلی زحمت کشید و با روحیه خوب و شوخ طبعی‌اش خیلی به من کمک کرد. جواد نجفی هم با حضور گرم خودش توانست روحیه مضاعفی به من و همه هم‌تیمی‌ها تزریق کند.

 

 

 

 

 

دیدگاه جدیدی بگذارید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
کپچا
این امتحان ، برای تشخیص انسان از ماشین می باشد