صحبت‌های تهیه کننده فیلم Assassin's Creed: این شایعات مرا خوشحال می‌کند!

مدتی است که از خبر ساخت فیلم Assassin's Creed به نام The Piece Of Eaden می‌گذرد و شایعات زیادی در مورد آن که تهیه کننده مشهور این فیلم به نام Michael Fassbender با مسئولان یوبیسافت به مشکل خورده شنیده می‌شود. با این حال او در مصاحبه با Ign همه چیز را رد می‌کند: «می‌دانم. من عاشق این شایعات هستم. عالی است٬‌ مردم در موردش صحبت می‌کنند و برایشان جالب است. هیچ چیز عوض نشده و من هنوز هم قسمتی از Assassin's Creed هستم. همانطور که قبلا گفتیم داریم بر روی اسکریپت‌ها کار می‌کنیم. قصد دارم وقتی به اروپا برگشتم با نویسنده‌ها در موردش حرف بزنم.»

او همچنین در مورد علاقه‌اش به وفادار ماندن به داستان بازی می‌گوید: «ما می‌خواهیم به بازی احترام بگذاریم. چیز‌های جالبی در داستان بازی است که می‌خواهیم بدانیم کدام را می‌توانیم استفاده کنیم و کدام را نمی‌توانیم. ما می‌خواهیم که فیلم بسازیم نه یک بازی.»

او که با وجود سن کمش فیلم‌های مشهوری مانند ۳۰۰٬ Shame و ۱۲ سال بردگی را در کارنامه دارد درباره دنیای گیم گفت: « من عاشق دنیای گیم هستم اما هیچگاه زیاد بازی نکرده‌ام ولی وقتی بچه‌های شرکت یوبیسافت را دیدم و آن‌ها شروع به توضیح بازی کردند٬‌ دیدم ایده حافظه DNA واقعا فکر معرکه‌ای است. می‌دانید این موضوع یک تئوری امکان پذیر و علمی است. من به این فکر کردم که این پولساز است و درباره امکان تجربه سینمایی آن فکر کردم. پس بسیار راجع به آن کنجکاو شدم. پس به سختی کار می‌کنم تا مطمئن شوم که نتیجه‌اش بهترین و پرهیجان‌ترین خواهد شد.»

داستان دزموند که پس از Assassin's Creed 1 و التیر اتفاق می‌افتد٬ قصه‌ کسی بود که با استفاده از DNA هایش به زمان گذشته و جسم جدش به نام اتزیو آدیتوره برمی‌گردد تا از داستان اساسین‌ها و تمپلار‌ها و همینطور سیب ایدن سر در بیاورد.

 

منبع: Ign.com

دیدگاه جدیدی بگذارید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
کپچا
این امتحان ، برای تشخیص انسان از ماشین می باشد