شنبه و یکشنبه شلوغ‌ترین و پرمسابقه‌ترین روزهای لیگ بازی‌های رایانه‌ای

با آغاز مسابقات فیفا 2017 در کنسول پلی‌استیشن 4، فردا 18 شهریورماه شلوغ‌ترین و پرمسابقه‌ترین روز رقابت‌های سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای خواهد بود.
به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، فردا هجدهم شهریورماه هم‌زمان با عید سعید غدیر خم، مسابقات رشته فیفا در کنسول پلی‌استیشن 4 آغاز می‌شود و این رشته با 1672 نفر ثبت نام، پرمخاطب‌ترین بازی پس از بازی ایرانی Quiz of Kings است. با این اوصاف بیشترین تعداد مسابقات در طول 10 روز برگزاری مسابقات مقدماتی، فردا برگزار می‌شود. روز یکشنبه نیز پیروی بازی‌های روز شنبه از شلوغ‌ترین روزها خواهد بود.
بازی‌های PES 2017 و FIFA 2017 در دو کنسول پلی‌استیشن 4 و اکس‌باکس 360، بازی Clash Royale و بازی ایرانی Quiz of Kings برای گوشی‌های هوشمند و بازی Counter Strike Global Offensive برای کامپیوتر، رشته‌های سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران هستند.
یک میلیارد ریال برای قهرمانان سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران در نظر گرفته شده است. این رقابت‌‌ها همچنین به عنوان مسابقات انتخابی جام جهانی ورزش‌های الکترونیکی پاریس ESWC محسوب شده و قهرمان رشته Clash Royale آبان ماه به فرانسه اعزام خواهد شد.
سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران توسط بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای و برج میلاد تهران و با همکاری شرکت مکعب به عنوان نماینده جام جهانی بازی‌های رایانه‌ای ESWC برگزار می‌شود.
به نظر می‌رسد از آن جا که شنبه هم روز تعطیل است و هم یکی از پرهیجان‌ترین و شلوغ‌ترین روزهای لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران است، فرصت مناسبی برای خانواده‌هاست که به تماشای این مسابقات بنشینند.
یکی از جذابیت‌های لیگ بازی‌های رایانه‌ای، برگزاری برخی مسابقات روی صفحه نمایش 32 متری همراه با گزارش زنده و جذاب است که در روزهای گذشته هم با استقبال قابل توجه مخاطبان همراه بوده است.
براساس این گزارش برنامه رقابت‌های روز شنبه و یکشنبه سومین لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران را می‌توانید در سایت این رقابت‌ها به نشانی cgame.ir بخش اخبار ملاحظه کنید.

دیدگاه جدیدی بگذارید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
کپچا
این امتحان ، برای تشخیص انسان از ماشین می باشد