اطلاعات جدید از عنوان ترسناک Until Dawn

در مراسم گیمز‌کام ۲۰۱۱ بود که به صورت رسمی اعلام شد سونی در حال کار بر روی پروژه‌ای عظیم است. اسم عنوان آن Until Dawn بود و از همان سال از آن به عنوان ترسناک‌ترین بازی تاریخ نام برده شد. در مراسم گیمزکام امسال هم جزییات جدیدی از آن منتشر شد و به تازگی هم سازندگان آن در مقاله‌ای صحبت‌های جالبی را راجع به این عنوان مطرح کردند که خلاصه آن را در زیر می‌خوانید:

سلام به همه طرفداران بازی Until Dawn لطفا درهای اتاق را ببندید. چراغ‌ها را خاموش کنید و آماده خواندن جزییات جدید از Until Dawn شوید.

ما داستان بازی را با همکاری Larry Fessenden  و Graham Reznick نوشته‌ایم و این دو کسانی هستند که سابقه طولانی در خلق عناوین ترسناک سینمایی دارند. داستان بازی به شدت قوی است و شما را راغب می‌کنید که به دنبال پیدا کردن راز‌ها و سرنخ‌های مختلف باشید. با وجود محدودیت‌ها ما به خوبی ترس را در بازی نهادینه‌ کرده‌ایم اما یادتان باشد که در Until Dawn همه چیز آنطور مه به نظر می‌رسد نیست!

در گیمزکام ۲۰۱۱ این بازی ابتدا با پشتیبانی از Playstaion Movie برای Ps3 معرفی شد و خوشبختانه ما در این دوسال بازخورد‌های مثبتی از شما دریافت کردیم.

ما در این مدت بازی را بهطور کامل دوباره ساختیم. طراحی‌ها دوباره انحام شد و حتی فیلمنامه اثر را نیز دوباره بازنویسی کردیم.

شاید جالب باشد بدانید ما در جریان این بازسازی حتی تغییراتی در کلیت بازی نیز به وجود آوردیم. یکی از این تغییرات آن بود که ما دوربین را از حالت  اول شخص به سوم شخص تغییر دادیم. این موضوع یک گام بسیار مثبت بود زیرا در این حالت شما کاملا احساس حضور در یک اثر سینمایی را دارید و البته بازی مخوف‌تر به نظر می‌رسد.

ما به شما قول می‌دهیم که در هفته‌های آینده اخبار بیشتری را از Until Dawn به اشتراک بگذاریم و در عین حال امیدوار هستیم اخبار و نمایش‌های بازی باعث شود شما برای تجربه Until Dawn هیجان زده شوید.
 

منبع: Pardisgame

دیدگاه جدیدی بگذارید

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
کپچا
این امتحان ، برای تشخیص انسان از ماشین می باشد